ДОСТАВКА

Завдяки сучасним сервісам доставки типу UPS та DHL, покупка і доставка потрібних товарів в США для вас буде мало чим відрізнятися від звичних закупівель у вітчизняних Інтернет-магазинах.

ПРОЦЕС НАДСИЛАННЯ ІЗ США

 • Придбані Вами товари надходять на склад компанії Lvivexpress в США (Нью Джерсі). Доставка по території США може бути як безкоштовною, так і платною, в залежності від політики магазину де здійснюваласб покупка і зазвичай займає 1-7 днів (також в залежності від інтернет магазину).
 • Ваші посилки відправляються в Україну з американського складу компанії Lvivexpress. В разі, якщо Ви придбали різні товари в різних американських магазинах, чи аукціонах типу ebay.com, наші співробітники об’єднають всі товари в одну посилку максимально ефективним чином, що дасть Вам змогу суттєво зекономити, не переплачуючи за додатковий об’єм.
 • Після підготовки Вашої посилки до відправлення, Ви отримаєте відповідне повідомлення на свою електронну пошту і мобільний номер телефону (Вам буде надіслано номер замовлення та всю необхідну інформацію для отримання Вашої посилки в Україні). Вам залишиться тільки дочекатися прибуття відправлення в Україну.  Як правило, доставка займає 7-14 днів.

СПОСОБИ ДОСТАВКИ

 • Доставка авіа
  – Займає від 7 до 9 днів (оптимальний варіант для замовлень легше 8 кг, крихких вантажів і тих, кому важлива швидкість доставки)
 • Доставка морем
  – Займає від 30 до 45 днів, але при цьому ви можете заощадити на транспортних витратах (рекомендуємо цей варіант тим, хто чекає об’ємний і / або важкий вантаж).

ЯК ОТРИМАТИ ПОСИЛКУ В УКРАЇНІ?

САМОВИВІЗ

Ви можете самостійно забрати свою посилку в точці самовивозу компанії Lvivexpress. Про прибуття вашого відправлення Вас відразу ж повідомлять по телефону або електронній пошті. (Якщо фактична вага посилки більше того, який ви вказали при оформленні, доплата проводиться безпосередньо на складі.)

ДОСТАВКА ПОШТОЮ

Посилки з США доставляються «Новою Поштою» в усі регіони України! Під час оформлення замовлення Вам потрібно вказати яким сервісом доставки ви бажаєте скористатись в своїй країні.

Ми можемо Вам допомогти:
 • Обрати найкращий спосіб доставки товарів з США
 • Оформити та надіслати придбаний товар в найкоротші терміни
 • Отримати бажаний Вами товар з США в найкоротші терміни і до самих дверей Вашого дому
 • Вигідно надіслати подарунки блиським та рідним в Україну

“When you are in the financial industry you know the image you have to project to people. You have to be agile and authoritative; Consulting WP is the way to go for financial institutions.”

placeholder
Amanda Seyfried
Founder & CEO, Arcade Systems

Бажаєте вигідно придбати товари в магазинах США?